Jdi na obsah Jdi na menu
 


Káva s REISHI

Představujeme Vám první kávu, čaj, čokoládu a bonbon na světě, které Vám nejen přináší zdraví, ale i výborně chutnají. Ponecháte si své zvyky - pití kávy, čaje a zároveň posilujete imunitu svého těla vůči civilizačním nemocem. Tyto nápoje jsou obohaceny o královnu všech rostlin -VÝTAŽKY Z HOUBY REISHI!

Houba REISHI je nadějí současné medicíny

Ganoderma lucidum – Reishi je nadějí současné medicíny. Již více jak 4000 let je používána čínskými léčiteli jako „zázračná rostlina“. Pomáhá léčit a předcházet mnoha nemocem. Současné výzkumy potvrzují, že složky obsažené v Reishi mají pozitivní vliv na zlepšení kvality zdraví a prodloužení života. Reishi vykazuje jak protizánětlivé, tak hypotenzivní, protialergické, protivirové, protirakovinné i hypoglykemické účinky a celkově zvyšuje imunitu. V Číně a Japonsku je vládou schválena jako podpůrná léčba rakoviny

Některé prokázané účinky extraktů z Reishi:

 • účinná v boji s nádorovými onemocněními
 • účinná při detoxikaci organismu
 • posunutí projevu stárnutí
 • pozitivní účinky o neurastenii
 • pomáhá při vyrovnání vysokého tlaku
 • vhodná pro léčbu průduškového astmatu
 • pomáhá při odbourávaní cholesterolu
 • tlumí bolesti
 • pomáhá při regeneraci organismu po chemoterapii
 • pozitivní vliv na plodnost
 • pomáhá při alergiích
 • pomáhá při poruchách spánku

Pevně věříme, že pravidelným používáním přispějete i Vy ke zlepšení kvality svého zdraví, posílení imunity a prodloužení života.

Při užívání REISHI probíhají v těle silné aktivity, které se dají shrnout do pěti etap:

SNÍMÁNÍ – SCANOVÁNÍ TĚLA ( 1 – 30 dnů ) REISHI pomáhá objevovat skryté choroby a toxiny v těle a vede k regulaci tělesných funkcí – objevují se reakce těla, které pomáhají odkrýt oblasti zasažené chorobami.

DETOXIKACE ( 1 – 30 týdnů ) REISHI je známá jako „Královna detoxikátorů“ pro svou sílu odstraňovat nadbytečnou kyselinu močovou, kyselinu mléčnou, nadbytečný cholesterol, zásoby tuků, odumřelé tkáně a nahromaděné toxiny. Toxiny jsou vylučované přes moč, stolici, pot, kůži, hlen.

REGULACE ( 1 – 12 měsíců ) Během obnovovacího procesu jsou pozorovány určité reakce těla. Jsou-li hodně silné, snížit dávkování.
VÝSTAVBA ( 6 – 24 měsíců ) REISHI pokračuje v opravě postižených částí těla, posiluje imunitní systém k větší odolnosti proti chorobám, dodává hlavní prvky a vitamíny k urychlení uzdravovacího procesu.

OMLAZOVÁNÍ ( 1 – 3 roky ) Konečný cíl konzumace REISHI je udržovat tělesné funkce v optimální činnosti a navrátit organizmu mladistvý vzhled, celkově omladit organizmus.

Základem této výborné kávy je pravá čistá arabica se sníženým obsahem kofeinu. Káva s reshi má oproti  klasické  kávě  mnoho pozitivních účinků na lidský organismus:
- nedehydratuje
- dlouhodobé dodání  energie, minerálů
- uklidňuje nervy a zkvalitňuje spánek, odstraňuje migrény
- posiluje srdce
- brání vzniku rakoviny a zmírňuje následky chemoterapie
- udržuje v normě cukr
- upravuje trávení a vylučování
- detoxikuje, upravuje váhu
- mírní záněty, artritidu, revma
- zpomaluje proces stárnutí

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 200407
Měsíc: 3006
Den: 272